معماری
خانه / اخبار مؤسسه / عرضه ۱۰درصد از سهام شرکت راه آهن حمل و نقل در بازار بورس

عرضه ۱۰درصد از سهام شرکت راه آهن حمل و نقل در بازار بورس

همکاران محترم

بدینوسیله به­ استحضار می­ رساند شرکت راه ­آهن حمل و نقل طی پنج سال گذشته، ضمن حضور در بخش ­های مختلف بازار ریلی کشور، موفق به توسعه فعالیت ها، افزایش سهم بازار و حفظ روند سودآوری خود شده است. در همین راستا، مدیریت موسسه به منظور دستیابی به منابع مالی جدید جهت توسعه فعالیت ­های شرکت و افزایش سهم آن در بازار حمل و نقل ریلی، نسبت به ایجاد شرایط لازم جهت ورود شرکت به بازار بورس اقدام نمود.

اینک با حمد و سپاس به درگاه الهی، افتخار داریم به آگاهی برسانیم که تلاش ­های انجام شده برای عرضه سهام شرکت راه ­آهن حمل و نقل (سهامی عام) در بازار بورس به ثمر نشسته و عرضه اولیه ده درصد از سهام آن شرکت در ماه جاری (دی ماه) آغاز خواهد شد.

ضمناً با توجه به آنکه سهام مورد نظر به تعداد محدود (حداکثر ۴۰۰ سهم به ارزش تقریبی ۱،۵۰۰،۰۰۰ الی ۲،۰۰۰،۰۰۰ریال برای هر نفر) به عموم متقاضیان، از طریق اینترنت و کلیه کارگزاری ­ها عرضه می­ گردد، لذا پیش­ بینی می­ شود با توجه به سودآوری خوب آن در مدت کوتاهی به­ فروش رسد. لذا بدین وسیله به ­اطلاع همکاران محترم می ­رساند که در صورت تمایل باید ابتدا اقدام به گرفتن کد بورسی نموده و از طریق کارگزاری بورس بلافاصله پس از گشایش نماد شرکت اقدام به خرید نمایند.

                                                                                                                        با تشکر

                                                                                     موسسه صندوق پس ­انداز کارکنان راه ­آهن ج.ا.ا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code