معماری
خانه / اخبار عمومی / انتصاب ابراهیم محمدی در سمت قائم مقام معاونت بهره برداری سیر و حرکت

انتصاب ابراهیم محمدی در سمت قائم مقام معاونت بهره برداری سیر و حرکت

با حضور جمعی از معاونان و مدیران راه آهن، مراسم تودیع ابراهیم محمدی (مدیر کل سیر و حرکت) و معارفه مرتضی جعفری، تودیع مرتضی جعفری (مدیر کل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری ) و معارفه علی کاظمی منش و همچنین معارفه ابراهیم محمدی به عنوان قائم مقام معاونت بهره برداری سیر و حرکت برگزار شد.

حسین عاشوری عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری سیر و حرکت راه آهن در این جلسه با اشاره به این موضوع که مسئولیت معاونت بهره برداری یکی از سخت ترین و پیچیده ترین مسئولیت ها در راه آهن محسوب می شود، سطح انتظارات مدیر عامل شرکت و اعضای هیات مدیره در این حوزه را بیش از سایر حوزه ها عنوان نمود.

وی افزود: رکود اقتصادی و کمبود بار طی سال های اخیر موجب دو چندان شدن فعالیت های این معاونت شده است ، با توجه به گوناگونی فعالیت های مربوط به جذب بار، بازاریابی داخلی و بین المللی و مدیریت شبکه و همچنین ضرورت توجه بیشتر به توسعه ترانزیت در این حوزه ، احساس نیاز به حضور قائم مقامی در این حوزه را موجب شد.

هدفگذاری دستیابی به رشد ۱۸ درصد در بخش بار

عضو هیات مدیره راه آهن عنوان کرد: هدف دستیابی به رشد ۱۸ در صد در بخش بار و تلاش برای افزایش ترانزیت در کشور ، فعالیت های معاونت بهره برداری را نسبت به گذشته افزایش داده است و امیدواریم با انتخاب قائم مقام معاونت بهره برداری، شاهد عملکرد مطلوب در بخش بار و مسافر باشیم.

وی گفت: بازسازی و بهسازی خطوط ریلی، افزایش تعداد مسافر و میزان بار در محورهای مختلف و افزایش سهم ترانزیت در کشور نشان از کارنامه مثبت حوزه معاونت بهره برداری سیر و حرکت در راه آهن بوده که بایستی با اتخاذ برنامه ها و سیاست های مدون شاهد رشد مداوم آن در سال جاری و سال های آتی باشیم.

در ادامه محمد راشدی معاون مسافری راه آهن نیز با بیان این موضوع که بخش مسافری ویترین راه آهن است، افزود: خوشبختانه این حوزه توانسته نیروهای متخصص و با تجربه‌ای را جذب و در جهت اهداف راه آهن حرکت کند.

راشدی بخش سیر و حرکت را از حساس ترین بخش های راه آهن عنوان کرد و انتخاب آقای مرتضی جعفری را بعنوان مدیرکل جدید سیروحرکت با عنایت به عملکرد مثبت ایشان در اداره کل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری، تاثیر گذار دانست .

وی اضافه کرد: خوشبختانه ابراهیم محمدی مدیرکل سابق اداره سیر و حرکت نیز با تجارب ارزنده در این بخش، می توانند در حوزه معاونت بهره برداری سیر و حرکت گام های اساسی و اقدامات وسیعی انجام دهند.

بر اساس اخبار روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، راشدی در پایان بیان کرد: عملکرد مثبت علی کاظمی منش در راه آهن خراسان نیز موجب شد تا بار دیگر شاهد حضور ایشان در اداره کل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری باشیم.

منبع: تین‌نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code