معماری
خانه / شرکت ترکیب حمل و نقل

شرکت ترکیب حمل و نقل

 picture5

شرکت ترکیب حمل ونقل وابسته به مؤسسه صندوق پس‌انداز کارکنان راه آهن جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۷۴ تأسیس و فعالیت خود را در زمینه حمل ونقل ریلی و جاده‌ای و ترکیبی کالا آغاز نمود. این شرکت با استفاده از امکانات و در سایه تجربیات و توانمندی‌های خود در حال حاضر کلیه خدمات حمل و نقل اعم از ریلی، جاده ای و همچنین واردات و صادرات از قلمرو جمهوری اسلامی ایران به کشورهای آسیای میانه و حمل ونقل ترکیبی، از کلیه بنادر، باراندازها، مراکز تولیدی و اقتصادی ایران را انجام می‌دهد.

شرکت در عرصه خدمات جنبی حمل ونقل، ارائه خدمات  مشاوره‌ای حمل و نقل حضوری فعال داشته و در کل شبکه ریلی و همچنین مبادی ورودی کشور از جمله بندرعباس، سرخس، اصفهان، سیرجان، اهواز و مناطق فعال صنعتی و اقتصادی نیز مشغول به فعالیت می‌باشد.

عضویت در سازمان‌ها و مؤسسات ذیربط از جمله اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته، انجمن صنفی شرکت‌های حمل ونقل جاده‌ای و انجمن شرکت‌های حمل ونقل بین المللی، ازجمله ویژگی‌های این شرکت است.

توانمندی‌های شرکت در دو بخش حوزه مدیریت اجرایی و تأسیسات و تجهیزات به شرح زیر می‌باشد:

الف ) مدیریت اجرایی

در راستای ارائه خدمات مطلوب حمل و نقل و فورواردری در شرکت واحدهای متعددی فعالیت داشته و خدمات مورد نیاز مشتریان و صاحبان محترم کالا را به شرح ذیل ارائه می نماید.

 • واحد پیگیری و ردیابی واگن و محمولات جاده ای

این واحد با استفاده از پرسنل کار آزموده و متخصص در امر سیر واگن‌ها و محمولات جاده‌ای و با دراختیار داشتن امکانات مکانیزه در اسرع وقت اطلاعات موردنیاز از قبیل تعیین مسیر حمل ونقل، آخرین وضعیت و جایگاه استقرار واگن و ناوگان جاده ای، زمان رسیدن واگن، تعداد و تناژ حمل شده و سایر اطلاعات را به مشتریان ارائه می‌نماید.

 • امور بازرگانی

مدیریت امور بازرگانی شرکت با دارا بودن نیروهای توانمند و کارا و با تجربه در زمینه بازاریابی و شناسایی صاحبان کالا، انجام مذاکرات تجاری و عقد قرارداد، دریافت، جمع آوری و ارائه آمار و اطلاعات و ارائه خدمات مشاوره‌ای به مشتریان فعالیت دارد.

 • دفاتر و نمایندگی‌ها

شرکت ترکیب حمل ونقل به منظور ارائه خدمات صدور بارنامه، قبول حمل با ارائه خدمات به صاحبان کالا، نسبت به ایجاد واحدهای نمایندگی مستقر در مرکز مناطق پراهمیت راه آهن، ایستگاه‌ها و مبادی ورودی کشور اقدام نموده است.

 • حمل و نقل ریلی

بخش حمل و نقل ریلی شرکت با در اختیار داشتن نیروهای مجرب، در کلیه جهات حمل ونقل توانایی ارائه کلیه خدمات حمل و نقل ریلی به صاحبان محترم کالا را دارا می‌باشد.

شرکت ترکیب حمل ونقل متصدی حمل کلیه محمولات طرح‌های عمرانی ریلی در شبکه راه آهن از سال ۱۳۷۴ بوده و در زمینه محمولات خاص و ویژه نظیر حمل کانتینر از مبدا بندرعباس به گمرکات کشور و استفاده از واگن‌های شرکت جهت حمل کانتینرهای ترانزیتی از بندرعباس به سرخس و بالعکس و حمل مصنوعات فلزی و فولادی از نقاط مختلف کشور فعال بوده و همچنین در زمینه حمل مصالح روسازی خط برای اداره کل خط و سازه‌های فنی راه آهن و شرکت تراورس در امر توسعه شبکه ریلی و نگهداری خطوط موجود نقش عمده‌ای را ایفا می‌نماید.

ب ) تجهیزات و امکانات

شرکت با مالکیت و در اختیار داشتن تعداد ۵۳۶ دستگاه واگن لبه کوتاه  و مسطح جهت حمل  کالای عمومی و کانتینر و باتوجه به ارتباط کاری پیوسته با راه آهن‌های منطقه امکان بهره گیری از توان بالای حمل و نقلی را  دارا می‌باشد.

اهم فعالیت‌های شرکت:

 • حمل و نقل محمولات صادراتی ذوب آهن اصفهان به بندرعباس
 • حمل کانتینرهای رسوبی از بندر شهید رجایی به گمرکات داخلی کشور (شهریار، غرب، اصفهان و سیر جان)
 • حمل محمولات از قبیل ریل، تراورس بتونی و کوبلاژ در سراسر شبکه راه آهن
 • حمل محمولات مرتبط با صنایع فولاد ( شمش، رول و …) از بنادر به مقاصد داخلی کشور
 • حمل محمولات صادراتی و ترانزیت توسط ریل به کشورهای آسیای میانه
 • مدیریت حمل تجهیزات و قطعات شرکت‌های ایساکو، سایپا یدک و ایسیکو به تمام نمایندگی‌های درون شهری و شهرستان‌ها.
 • حمل محمولات و ادوات ریلی پروژه‌های توسعه شبکه خطوط راه آهن در محورهای اصفهان – شیراز، بم – زاهدان، اراک – ملایر، دوخطه تزرج – بندرعباس، مراغه – میاندوآب و پروژه های دیگر

آدرس: تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، بعد از خوش، پلاک ۱۵۸

دورنگار: ۶۶۹۱۳۹۲۴
شماره تماس: ۲۹-۶۶۹۱۳۹۲۷

وبسایت: www.tarkibhamlonaghl.ir

آدرس الکترونیکی: info{@}tarkibhamlonaghl.ir